Kód: 10089

Kozí příběh

135 Kč
Skladem

Působení: Hydratační mýdlo, pleť vyživuje a hydratuje. Kozí mléko působí jako vyživující a hydratační složka, aloe vera je vhodná na poškozenou a ekzematickou pokožku, kterou vyživuje a zklidňuje. Zanechává pokožku vláčnou, jemnou a svěží. Použijte na suchou, citlivou a normální pleť. Neobsahuje silikony, parabeny, umělá barviva a parfémy.

Kategorie: Přírodní mýdla

Působení: Hydratační mýdlo s krémovou konzistencí, pleť vyživuje a hydratuje. Kozí mléko působí jako vyživující a hydratační složka, aloe vera je vhodná na poškozenou a ekzematickou pokožku, kterou vyživuje a zklidňuje. Zanechává pokožku vláčnou, jemnou a svěží. Použijte na suchou, citlivou a normální pleť. Neobsahuje silikony, parabeny, umělá barviva a parfémy.

Typ pokožky: normální až suchá, ekzematická, atopická

Vůně: charakteristická po olejích, bez parfemace

Ingredients (INCI): SodiumOlivate, Caprae Lac, Sodium Cocoate, Sodium Palmate, Sodium Sweet Almondate, Aloe Barbadensis Leaf Juice 

Složení: olivový olej, kozí mléko, kokosový tuk, palmový tuk, mandlový olej, aloe vera

Obsah: 120 gr.

Podrobné složení: 

Kozí mléko: používáme pouze čerstvé kozí mléko. Mýdlu dodává krémovou konzistenci. Hydratuje vysušenou pokožku. Je ovšem vhodné pro všechny typy pleti. 

Aloe vera: používáme pouze čerstvou šťávu z Aloe vera z naší vlastní kultury. Šťáva je ihned zpracována, nejsou v ní tedy přidány žádné konzervanty. Vhodná pro vysušenou, poškozenou, ekzematickou pokožku.